[ Mina ]

16. 03. 2017. 22:38 >> 22:18

KUP CRNE GORE

Lovćen posljednji polufinalista

Rukometaši cetinjskog Lovćena plasirali su se u polufinale Kupa Crne Gore. Lovćen je večeras kao gost, u četvrtfinalnom meču, savladao ekipu Nikšića 25:17 (10:8).

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Draško Kaluđerović sa pet, dok je gol manje postigao Stefan Jauković.

U domaćem sastavu najbolji je bio Boris Šćepanović sa pet, dok su po gol manje postigli Miladin Ćetković i Drag Jelušić.

Plasman na finalni turnir ranije su izborili rukometaši Partizana, Budvanske rivijere i Mojkovca.

Partizan je u Danilovgradu, u četvrtfinalnom meču, savladao istoimeni domaći tim 29:22 (14:10).

Budvanska rivijera je plasman u polufinale izborila pobjedom u Baru protiv ekipe Mornara 41:33 (19:18).

Direktan plasman na finalni turnir Kupa Crne Gore, voljom žrijeba, izborili su rukometaši Mojkovca.

Finalni turnir na programu je 20. i 21. maja.