12. 02. 2017. 20:30 >> 20:11
18

LIGA ŠAMPIONA

Ubjedljiv poraz Budućnosti od Ferencvaroša

Rukometašice Budućnosti poražene su od Ferencvaroša u “Morači” 33:25, u trećem kolu Glavne runde Lige šampiona.

Nakon poraza od mađarskog tima izabranice  Dragana Adžića će teško stići do drugog mjesta u grupi, koje donosi lakšeg rivala u četvrtfinalu. Budućnost je na trećem mjestu, sa dva boda više od Meca, koji u narednoj rundi gostuje Ferencvarošu.

FTC je od starta pokazao našem timu da nema šta da traži.

Na poluvremenu je imao čak devet golova prednosti (19:10), da bi u 37. minutu bilo i rekordnih plus 12 (23:11)…

Budućnost u narednom kolu ide na noge Vardaru, lideru grupe 1.

Najefikasnija u pobjedničkom timu bila je Zita Socanski sa sedam dok su po četiri gola dale Nerea Pena i Marija Jovanović.

U podgoričkom timu, u kojem je jedina svjetla tačka golman Zogbi de Paula sa 14 odbrana, Katarina Bulatović postigla je sedam a Ema Ramusović četiri gola.