- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Košarka
08. 11. 2019.
23:30 >> 23:28
EVROLIGA
PAO siguran protiv Valensije, Asvel iznenadio CSKA
Košarkaši Panatinaikosa pobijedili su večeras na svom terenu Valensiju sa 91:80 (26:18, 19:17, 23:29, 23:16) u utakmici sedmog kola Evrolige.
PAO je upisao četvrtu pobjedu i trenutno je sedmi na tabeli Evrolige, dok je Valensija i dalje na samo jednom trijumfu i posljednja je.
Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Dešon Tomas sa 19 poena, Tajris Rajs je dodao 14, a Džimer Fredet 12 poena. Sjajnu partiju pružio je Nik Kalates kojem je jedna asistencija nedostajala za trip-dabl - 13 poena, 12 skokova i devet asistencija.
U redovima Valensije najbolji je bio Džordan Lojd sa 27 poena. Crnogorski reprezentativac Bojan Dubljević upisao je 11 poena uz pet skokova i asistenciju za 24 minuta provedenih na parketu.
Košarkaši Asvela pobijedili su na svom terenu moskovski CSKA sa 67:66 (12:17, 21:13, 17:22, 17:14).
CSKA nakon sedam odigranih kola ima pet pobjeda i dva poraza, dok je Asvel upisao četvrtu pobjedu.
Asvel su do pobjede vodili Rihard Lomažs sa 15 i Džordan Tejlor sa 14 poena, dok je na drugoj strani najbolji bio Majk Džejms sa 14 poena.
Коментари0
Остави коментар