20. 04. 2013. 18:01 >> 21:46
2

1. CFl

Mogren slavio pod Goricom, Sutjeska lako sa Zetom

Fudbaleri Mogrena pobijedili su danas u Podgorici ekipu Budućnosti 2:1, u posljednjem meču 26. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Budućnost je povela golom Stefana Mugoše u četvrtom minutu.

Izjednačio je Marko Đurović u 44, a pobjedu budvanskom timu donio je Nikola Vujović u trećem minutu sudijske nadoknade.

To je četvrti poraz budvanskog tima, dok je Mogren upisao osmu pobjedu ove sezone.

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su danas u Nikšiću ekipu Zete iz Golubovaca 2:0, u meču 26. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Lider šampionata do 19. pobjede ove sezone došao golovima Darka Karadžića u 52. iz jedanaesterca i Vladimira Jovovića u 76. minutu.

Rudar je u Pljevljima poražen od Grblja 2:0, golovima Dejana Pepića u 67. i 84. minutu.

Lovćen je na Cetinju, u derbiju začelja, savladao Jedinstvo 2:0. Vođstvo domaćinu donio je Milan Đurišić u 23, a pitanje pobjednika riješio je autogolom Mihailo Petrović u 57. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Mornara i Petrovca, koji je u Baru završen 1:1. Petrovac je poveo pogotkom Jasmina Muhovića u 61. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Željko Krstović u 84. minutu.

Sutjeska je, nakon 26. kola, prva na tabeli sa 60 bodova.

Drugoplasirana Budućnost osvojila je 48, dok dva boda manje ima trećeplasirani Čelik.

Na četvrtom mjestu je Rudar sa 43, dok bod manje ima Grbalj na petom mjestu.