09. 03. 2013. 20:55 >> 20:54

HET-TRIK TEVEZA

FA Kup: Siti se poigravao sa Barnslijem

Mančester Siti lako je na svom terenu pobedio Barnsli, i tako se plasirao u polufinale FA kupa.

"Građani" su od samog starta krenuli žestoko i kontoliali dešavanja na terenu. Takav pristup donio im je rezultat već u 11. minutu kada ih je Tevez pogodio za vođstvo u 11 minutu.

Na 2:0 rezultat povećava Aleksandar Kolarov, koji postiže gol poslije sjajnog proigravanja Teveza.

Nedugo zatim David Silva šalje odličan pas ka Tevezu, kome nije bilo teško da savlada golmana gostiju Stila.
U drugom poluvremenu viđena je potpuno ista slika.

Na 4:0 u 50. miniutu rezultat je povisio opet Karlos Tevez, koji tako postiže het-trik. Asistent je ovoga puta bio Nasri, a gol je postignut u 50. minutu.

Konačan rezultat u 65. minutu postavlja David Silva.