S.V. [ Beta ]

05. 12. 2021. 20:00   >>  20:00

REMI LIDSA I BRENDFORDA

Minimalac Junajteda, Totenhem siguran, poraz Lestera

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su danas na svom terenu ekipu Kristal Palasa sa 1:0, u meču 15. kola Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je Fred u 77. minutu, nakon udarca sa ivice šesnaesterca.

Na klupi tima iz Mančestera debitovao je Ralf Rangnik, koji je u četvrtak dobio radnu dozvolu.

Junajted je sada šesti na tabeli Premijer lige sa 24 boda, dok je tim iz Londona 12. sa 16 bodova.

Totenhem je na svom terenu bio bolji od Noriča sa 3:0.

Domaći tim je poveo u 10. minutu, poslije preciznog udarca sa distance Lukasa Moure.

U nastavku su golove za Totenhem postigli Davinson Sančes posle kornera u 67. i Son Hjon-Min u 77. minutu.

Totenhem je peti sa 25 bodova, a Norič je posljednji 20. sa 10 bodova

Fudbaleri Aston Vile pobijedili su večeras na svom terenu Lester sa 2:1.

Lester je poveo u 14. minutu golom Harvija Barnsa, a tri minuta kasnije izjednačio je Erzi Konsa.

U prvom minutu nadoknade prvog poluvremena zbog ofsajda je poništen gol Aston Vile koji je postigao Džejkob Remzi.

Pobjedonosni gol postigao je Konsa u 54. minutu.

Aston Vila i Lester imaju po 19 bodova na 10. i 11. mjestu na tabeli.

Lids i Brentford su odigrali neriješeno 2:2.

Lids je poveo golom Tajlera Robertsa u 27. minutu, Šendon Baptist je izjednačio u 54. minutu, a gol za vođstvo gostujućeg tima sedam minuta kasnije je postigao Serhi Kanos.

Bod Lidsu u petom minutu nadoknade vremena donosi Patrik Bamford.

Brentford je 11. sa 17 bodova, dok je Lids na 14. mjestu sa 16 bodova.