O.Z. [ Beta ]

02. 12. 2021. 22:57   >>  22:58 0

GOLEADA NA "OLIMPIKU"

Osam golova u remiju Lacija i Udinezea

Fudbaleri Lacija i Udinezea odigrali su večeras u Rimu neriješeno 4:4, u meču 15. kola italijanske Serije A.

Gostujući tim je poveo golom portugalskog igrača Beta u 17. minutu, a isti igrač bio je strijelac i u 32. minutu.

Ćiro Imobile je dva minuta kasnije smanjio rezultat, da bi do kraja poluvremena Udineze preko Nauela Moline u 44. minutu ponovo došao do dva gola prednosti.

U nastavku meča rimski tim dolazi do preokreta, a u strijelce se prvo upisao Pedro u 51. minutu.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić je u 56. minutu sa ivice šesnaesterca uputio udarac, koji je od stative završio u golu gostiju.

Minut kasnije zbog povlačenja dresa drugi žuti karton je dobio igrač domaće ekipe Patrik, dok je igrač Udinezea Molina u 69. minutu takođe dobio drugi žuti karton.

Gol za vođstvo Lacija postigao je Frančesko Ačerbi u 79. minutu, nakon izvedenog slobodnog udarca Tome Bašića.

Bod Udinezeu je donio Tolgaj Arslan u devetom minutu nadoknade vremena.

Igrač gostiju Valas je u 10. minutu nadoknade dobio direktan crveni karton, zbog nesportskog ponašanja.

Milinković-Savić je odigrao cio meč za Lacio.

Lacio je deveti na tabeli Serija A sa 22 boda, a Udineze je 14. sa 16 bodova.