S.V. [ Beta ]

01. 12. 2021. 22:48 >> 22:51

Brajton zaustavio Vest Hem, remi Sautemptona i Lestera

Fudbaleri Vest Hema i Brajtona odigrali su večeras u Londonu neriješeno 1:1, u meču 14. kola Premijer lige.

Gol za vođstvo londonskog tima postigao je glavom Tomaš Souček u petom minutu, nakon centaršuta iz kornera.

Gosti su do boda došli poslije "makazica" Nila Mopea u 89. minutu.

Brajton je od 85. minuta igrao sa igračem manje, pošto se povrijedio Adam Lalana, a gostujući trener nije imao pravo na još jednu izmjenu.

Vest Hem je četvrti sa 24 boda, dok je Brajton trenutno sedmi sa 19 bodova.

Sautempton i Lester odigrali su večeras neriješeno 2:2.

Jan Bednarek je doveo domaći tim u vođstvo golom u trećem minutu, a izjednačenje Lesteru u 22. minutu donosi Džoni Evans.

Sautempton je do nove prednosti došao u 34. minutu golom Če Adamsa, da bi konačan rezultat postavio Džejms Madison u 49. minutu.

Početak drugog poluvremena je kasnio gotovo 15 minuta, zbog ukazivanja medicinske pomoći jednom navijaču.

Lester je trenutno osmi sa 19 bodova, dok Sautempton ima 15 bodova, na 15. mjestu.

Meč odigran u Vulverhemptonu između domaćeg tima i Barnlija završen je bez golova.

Vulverhempton je šesti sa 21 bodom, a Barnli je 18. sa 10 bodova.