S.V. [ Beta ]

28. 11. 2021. 20:24   >>  20:25

DRUGI VEZANI PORAZ "ROSONERA"

Sasuolo iznenadio Milan na "San Siru", Abraham donio trijumf Romi

Fudbaleri Sasuoloa pobijedili su danas u gostima Milan sa 3:1, u 14. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Milan golom Alesija Romanjolija u 21. minutu, da bi preokret Sasuolou donijeli Đanluka Skamaka u 24, Simon Kjer autogol u 33. i Domeniko Berardi u 66. minutu.

Milan je od 77. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Alesio Romanjoli.

Milan se nalazi na diobi prvog mjesta sa 32 boda i utakmicom više od Napolija. Sasuolo je 12. sa 18 poena.

U narednom kolu, Milan će gostovati Đenovi, dok će Sasuolo dočekati Napoli.

Fudbaleri Rome pobijedili su večeras na svom terenu ekipu Torina sa 1:0,.

Jedini gol na meču postigao je Tami Abraham u 32. minutu.

Roma je peta na tabeli Serije A sa 25 bodova, dok je Torino na 13. mjestu sa 17 bodova.

Tim iz Rima u narednom kolu gostuje Bolonji, a Torino dočekuje Empoli.

Pobjedu u gostima ostvarila je Bolonja pobijedivši Speciju sa 1:0.

Pobjedonosni Gol za Bolonju postigao je Marko Arnautović iz penala u 83. minutu.

Bolonja je deveta sa 21 bodom, a Specija 17. sa 11 poena.

U sljedećem kolu, Bolonja će dočekati Romu, dok će Specija gostovati Interu.