P.R. [ Beta ]

18. 10. 2021. 21:47   >>  23:17 0

PRIMERA

Iglesijas donio tri boda Betisu, Espanjol siguran

Fudbaleri Betisa pobijedili su na gostujućem terenu Alaves sa 1:0, u utakmici devetog kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Borha Iglesijas u 89. minutu.

Betis je ostvario četvrtu pobjedu u ligi poslije koje zauzima osmo mjesto na tabeli sa 15 bodova.

Alaves je pretrpio sedmi poraz i pretposljednji je sa tri boda.

Fudbaleri Espanjola pobijedili su na svom terenu Kadiz sa 2:0.

Espanjol je poveo u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Raula de Tomasa, a pobjedu je obezbijedio Niko Melamed pogotkom u 65. minutu.

Espanjol sada ima po tri pobede, remija i poraza i sa 12 bodova zauzima 11. mjesto na tabeli.

Kadiz je pretrpio četvrti poraz i ima sedam bodova na 16. mjestu na tabeli.