P.R. [ Beta ]

19. 09. 2021. 20:55   >>  20:53

PRIMERA

Kabrera donio bod Esponjolu u 97. minutu

Fudbaleri Betisa i Espanjola odigrali su neriješeno 2:2, u petom kolu španske La Lige.

Poveo je Espanjol u 16. minutu golom Aleiksa Vidala, da bi izjednačenje i preokret Betisu donijeli Vilian Hose u 41. i Nabil Fekir u četvrtom minutu nadoknade poluvremena.

Konačan rezultat je postavio Leandro Kabrera u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Betis je od 78. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Gerard Pacela.

Betis je 11. sa šest bodova, dok je Espanjol 16. sa tri poena.

U narednom kolu, Betis će gostovati Osasuni, dok će Espanjol dočekati Alaves.