03. 08. 2021. 23:10 >> 23:14

KVALIFIKACIJE ZA LŠ

Zvezda sa 1:1 ide na revanš Šerifu

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su večeras neriješeno 1:1 sa Šerifom, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Moldavski klub je imao prednost u Beogradu, a strijelac je bio Frank Kastanjeda iz slobodnog udarca u 33. minutu.

Zvezda je izjednačila u nadoknadi poluvremena preko Loisa Dionija. Francuski napadač je loptu poslao u prazan gol poslije velike greške protivnika, prije svih golmana Jorgosa Atanasijadisa.

Crveno-bijeli su utakmicu završili sa igračem manje. Gelor Kanga je isključen u 58. minutu zbog drugog žutog kartona.

Utakmica na stadionu "Rajko Mitić" igrana je pred oko 25 hiljada gledalaca.

Revanš će se igrati narednog utorka od 19.00 na stadionu u Tiraspolju.