Mina

20. 03. 2021. 17:17 >> 17:57

LIDER POPRAVLJA REKORD

Remi u Nikšiću, Budućnost nastavila seriju

Fudbaleri Budućnosti i Dečića ostvarili su pobjede, dok je Sutjeska osvojila bod u 26. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Lider šampionata je u Beranama pobijedio plavsko Jezero 2:1 i ostvario 21. pobjedu ove sezone.

Budućnost je tom pobjedom seriju bez poraza u prvenstvu Crne Gore produžila na 23 meča i postavila novi rekord.

Do novog trijumfa došla je golovima Igora Ivanovića u 5. i Draška Božovića u 44. minutu iz jedanaesterca.

Jedini pogodak za Jezero postigao je Edis Redžepagić u 79. minutu.

Plavski tim od 51. minuta igrao je bez igrača manje, nakon što je crveni karton dobio Radoš Dedić.

Dečić je u Tuzima savladao OFK Titograd 1:0 i stigao do 11. pobjede ove sezone.

Odlučujući pogodak postigao je Kristijan Vuljaj u 82. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću igrala sa ekipom Podgorice 1:1.

Gostujući tim poveo je golom Matije Krivokapića 24. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Marko Vuković u prvom minutu sudijske nadoknade
vremena.

Sutjeska je od 14. minuta igrala sa igračem manje, nakon isključenja Keike Augusta.

Bez pobjednika i golova završen je meč u Pljevljima, između Rudara i Iskre iz Danilovgrada (0:0).

Pobjednika nije bilo ni u duelu Zete i Petrovca, koji su u Golubovcima igrali 1:1.

Domaćin je poveo golom Mijata Lambulića u 37. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Rjoja Tačibana u 53. minutu.

Budućnost je, poslije 26. kola, vodeća na tabeli sa 63 bod i ima 22 više od drugoplasiranog Dečića.

Sutjeske je treća sa 40, na četvrtom mjestu je Rudar sa 37, dok je Iskra osvojila 34 boda.