6.6 °C

06. 03. 2021. 22:59   >>  22:59 0

POGODILI ALBA I MORIBA

Barsa odnijela bodove iz Pamplone

Fudbaleri Barselone pobijedili su večeras na gostujućem terenu Osasunu sa 2:0, u utakmici 26. kola španskog prvenstva.

Barsleona je povela u 30. minutu golom Đordija Albe, na dodavanje Lionela Mesija, koji je u 83. minutu asistirao Ilajšu Moribi kod drugog gola.

Barselona ima 17 pobjeda i druga je na tabeli sa 56 bodova, dva boda manje, ali i dvije utakmice više od prvoplasiranog Atletiko Madrida.

Osasuna je pretrpjela 12. poraz u ligi i zauzima 13. mjesto na tabeli sa 28 bodova.

Ranije danas Valjadolid je pobijedio Hetafe sa 2:1, istim rezultatom Elće je pobijedio Sevilju, dok je Kadiz sa 1:0 pobijedio Eibar.