Brajton prekinuo niz od devet utakmica bez pobjeda

Fudbaleri Brajtona pobijedili su danas Lids sa 1:0, u 19. kolu Premijer lige.

Strijelac je bio Nil Mope u 17. minutu.

Brajton je prekinuo niz od devet utakmica bez pobjede u engleskom šampionatu.

Lids je 12. sa 23 boda, dok je Brajton 16. na tabeli sa 17 bodova, jednim više od Barnlija koji je poražen od Vest Hema.

Vest Hem, osmoplasirana ekipa u Premijer ligi, pobijedio je Barnli na svom stadionu sa 1:0, golom Mihala Antonija.

Dva preokreta i pobjeda VBA na gostovanju Vulvsima

U prvom meču dana, fudbaleri Vest Bromviča pobijedili su danas Vulverhempton sa 3:2, u prvoj utakmici 19. kola Premijer lige.

Vest Bromvič je dva gola dao iz penala, prvi u osmom minutu kada je Mateus Pereira doveo goste u vođstvo.

Vulverhempton je ipak do poluvremena preokrenuo golovima Fabija Silve u 38. i Vilija Bolija u 43. minutu.

Semi Adžaji je prvo u 52. minutu izjednačio, a potom Pereira u 56. svojim drugim golom iz penala donio pobedu ekipi VBA.

VBA je uprkos pobjedi u zoni ispadanja, na 19. mjestu sa 11 bodova. Ovo mu je bio tek drugi trijumf.

Vulverhempton je nastavio seriju bez pobjede i 14. je u engleskom prvenstvu sa 22 boda.