29. 11. 2020. 18:44 >> 18:44

PRIMERA

Barselona ubjedljiva, remi Hetafea i Bilbaa

Fudbaleri Barselone pobijedili su danas na svom terenu Osasunu sa 4:0, u utakmici 11. kola španskog prvenstva.

Barselona je povela u 29. minutu golom Martina Brejtvejta, a prednost je udvostručio Antoan Grizman pogotkom u 42. minutu. Treći gol postigao je Felipe Kutinjo u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je Lionel Mesi golom u 73. minutu.

U 70. minutu zbog ofsajda poništen je gol fudbalera Barselone Osmana Dembelea.

Barselona je odigrala devet utakmica u Primeri i sa 14 bodova zauzima sedmo mjesto na tabeli.

Osasuna ima utakmicu više i 15. je na tabeli sa 11 bodova.

a

Fudbaleri Hetafea i Atletik Bilbaa su odigrali večeras neriješeno 1:1, u 11. kolu španske La Lige.

Poveo je Atletik u devetom minutu golom Asera Viljaribre, da bi Hetafe stigao do izjednačenja golom Anhela Diasa u 76. minutu.

Obje ekipe su osvojile po 13 bodova, i nalaze se na deobi devetog mjesta.

U narednom kolu Hetafe će gostovati Levanteu, dok će Atletik dočekati Seltu.