[ Izvor: Mina ]

29. 11. 2020. 15:15 >> 15:25

TPFCL

Budućnost nastavila seriju pobjeda, neriješeno u Nikšiću

Fudbaleri Budućnosti nastavili su seriju pobjeda, dok je bez pobjednika završen duel Sutjeske i Dečića, u utakmicama 15. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Budućnost je u Podgorici savladala pljevaljski Rudar 4:2 i ostvarila petu uzastopnu, ukupno 11. pobjedu ove sezone.

Rudar je poveo pogotkom Vuka Strikovića u četvrtom minutu.

Lider šampionata je, golovima Miomira Đuričkovića u 9. i 31. i Dejana Zarubice u 41. minutu napravio preokret i poveo 3:1.

Na 3:2 smanjio je Berin Tahirović u 51, a konačan rezultat postavio je rezervista Viktor Đukanović u 65. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Sutjeske i Dečića, koji su u Nikšiću igrali 1:1.

Ekipa iz Tuzi povela je golom Iljira Camaja u 19. minutu.

Konačan rezultat postavio je Božo Marković u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

U posljednjim sekundama meča Dečić je mogao do pobjede, ali je šut Ljeona Ujkaja završio na stativi.

Minimalan trijumf upisao je i OFK Titograd, koji je u podgoričkom naselju Stari aerodrom savladao plavsko Jezero 1:0.

Pitanje pobjednik riješio je Alden Škrijelj, pogotkom u 65. minutu.

Poslije prvog poluvremena golova nije bilo u duelima Podgorice i Zete na DG areni, odnosno Petrovca i Iskre u Radanovićima.