21. 11. 2020. 22:56   >>  22:54

SERIJA A

Ronaldo nosi Juve, Lacio siguran, Atalanti samo bod

Fudbaleri Juventusa pobijedili su večeras Kaljari sa 2:0, u osmom kolu Serije A.

Strijelac je bio Kristijano Ronaldo u 38. i 42. minutu.

Juventus je drugi na tabeli sa 16 bodova.

Ispred je Milan sa 17 i utakmicom više, a priliku da prestignu Juventus imaće Sasuolo, Napoli i Roma.

Kaljari ima 10 bodova i zauzima 11. mjesto na tabeli fudbalskog prvenstva Italije.

Fudbaleri Lacija pobijedili su danas na gostujućem terenu ekipu Krotonea sa 2:0.

Prvi gol za Lacio postigao je Ćiro Imobile u 21. minutu, dok je drugi gol na meču postigao Hoakin Korea u 58. minutu.

Lacio je pobjedom došao do petog mesta na tabeli i do 14 osvojenih bodova, a ekipa Krotonea se nalazi na posljednjem mjestu tabele šampionata bez ostvarene pobjede, sa samo dva boda.

Adam Marušić je igrao u drugom poluvremenu.

Lacio u sljedećem kolu dočekuje Udineze, dok ekipa Krotonea gostuje ekipi Bolonje.

Atalnata je igrala bez golova sa Specijom u gostima. "Boginja" je sada šesta sa 14 bodova.