10.5 °C

31. 10. 2020. 18:17   >>  18:15 0

PREMIJER LIGA

Minimalna pobjeda Sitija, Čelsi ubjedljiv

Fudbaleri Mančester sitija pobijedili su danas u gostima Šefild junajted sa 1:0, u utakmici sedmog kola Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je Kajl Voker u 28. minutu. Dobio je sjajan pas Kevina de Brujnea, povukao je loptu i sjajno šutirao i pogodio sa velike udaljenosti.

Siti je upisao treću pobjedu od početka šampionata i trenutno je sedmi na tabeli sa 11 bodova.

Na drugoj strani, Šefild je i dalje bez pobjede, a poslije šestog poraza nalazi se na pretposljednjem mjestu sa samo jednim osvojenim bodom.

Fudbalere Sitija u narednom kolu očekuje derbi protiv Liverpula na domaćem terenu, dok će Šefild gostovati Čelsiju.

Fudbaleri Čelsija pobijedili su danas u gostima ekipu Barnlija sa 3:0.

Čelsi je poveo u 26. minutu golom Hakima Zijeha, na 2:0 povisio je Kurt Zuma u 63. minutu, a sve dileme oko pobjednika riješio je Timo Verner sedam minuta kasnije.

Ekipa Čelsija upisala je treću pobjedu u šampionatu, prvu poslije dva kola, i trenutno je četvrta na tabeli sa 12 bodova.

Na drugoj strani, Barnli je i dalje bez pojbede i sa samo jednim osvojenim bodom nalazi se na posljednjem mjestu.

Fudbaleri Čelsija u narednom kolu dočekuju Šefild junajted, dok će Barnli gostovati Brajtonu.