21. 10. 2020. 22:55   >>  23:11

LUKAKU SPASIO INTER

Bajern demonstrirao silu, minimalac Liverpula, preokret Sitija

Bajern je na fantastičan način započeo odbranu titule u Ligi šampiona, pošto je na svom terenu deklasirao Atletiko Madrid 4:0, uz dva gola Kingslija Komana.

Bavarci su demonstrirali silu i u svim segmentima igre nadvisili rivala. Goste je načeo Koman, nakon sjajnog pasa Kimiha, da bi prednost duplirao Gorecka.

U drugom dijelu još dvije lopte u mreži Atletika. Toliso je u 66. minutu uputio projektil sa 25 metara i pogodio same rašlje gola Oblaka, da bi "poker" kompletirao Koman, pošto se poigrao sa odbranom "jorgandžija".

Stefan Savić je odigrao svih 90 minuta.

Engleski timovi su večeras bili uspješni, dok su italijanski upisali pobjedu i remi.

Liverpul je autogolom Taljafika srušio Ajaks u Amsterdamu 1:0, dok je Siti nakon preokrera savladao Porto na "Etihadu" 3:1.

Nakon što je Diaz doveo goste u vođstvo, Aguero, Gindogan i Feran Tores su režirali preokret.

Inter je odigrao samo 2:2 sa Menhengladbahom kod kuće.

Lukaku je doveo domaćina u vođstvo, a onda su gosti golovima Bensebinija i Homfmana preokrenuli i došli nadomak pobjede. Rastužio ih je Lukaku golom u 90. minutu.

Atalanta je bila ubjedljiva na gostovanju Mitjilandu 4:0. Redom su pogađali Zapata, Gomez, Murijel i Mirančuk.

Pogotkom Koke u 92. minutu, Olimpijakos je pobijedio Marsej u Pireju 1:0.