17. 10. 2020. 23:08   >>  23:10

SERIJA A

"Staroj dami" samo bod u Krotoneu

Fudbaleri Krotonea odigrali su večeras na svom terenu neriješeno 1:1 sa Juventusom, u utakmici četvrtog kola Serije A.

Krotone je poveo u 12. minutu golom Simija iz penala, a bod šampionu Italije obezbijedio je Alvaro Morata pogotkom u 21. minutu.

Morata je i u 76. minutu zatresao mrežu, ali je poslije upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Juventus je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je Federiko Kijeza u 60. minutu dobio crveni karton.

Juventus je sada četvrti na tabeli sa osam bodova, četiri manje od vodećeg Milana. Atalanta je druga sa devet bodova, a trećeplasirani Napoli ima osam.

Krotone je osvojio prvi bod u sezoni, poslije tri vezana poraza na početku šampionata.