27. 09. 2020. 18:42 >> 18:47

BUNDESLIGA

Hofenhajm deklasirao Bajern

Fudbaleri Hofenhajma pobijedili su na svom terenu Bajern iz Minhena sa 4:1, u utakmici drugog kola Bundeslige.

Hofenhajm je poveo u 16. minutu golom Ermina Bičakčića, a prednost je udvostručio Moanes Dabur, pogotkom u 24. minutu.

Gol za njemačkog šampiona postigao je Džošua Kimih u 36. minutu, a zatim je dva gola za domaće postigao Andrej Kramarić. Prvo je bio strijelac u 77. minutu, a zatim je postigao gol iz penala u drugom minutu nadoknade vremena.

Hofenhajm je prvi na tabeli sa šest bodova iz dvije utakmice, a Bajern zauzima šesto mjesto sa tri boda.