8.9 °C

26. 09. 2020. 18:01   >>  18:00 0

SERIJA A

Atalanta preokretom slavila u Torinu

Fudbaleri Atalante pobijedili su danas u gostima ekipu Torina sa 4:2, u utakmici drugog kola italijanske Serije A.

Andrea Beloti je u 11. minutu donio vođstvo Torinu, ali je Atalanta vrlo brzo preokrenula rezultat.

Prvo je u 13. minutu izjednačio Alehandro Gomes, da bi Luis Muriel i Hans Hatebur donijeli prednost Atalanti golovima u 21, odnosno 42. minutu.

Beloti je novim pogotkom u 43. minutu vratio nadu Torinu, a konačan rezultat postavio je Marten de Ron u 54. minutu.

Bila je ovo prva utakmica Atalante u novoj sezoni, dok je Torino poslije dva odigrana kola i dalje bez bodova.