Beta [ Objavio: O.Z. ]

11. 07. 2020. 19:45   >>  19:43

SASUOLO SLAVIO U RIMU

Treći uzastopni poraz, Lacio se oprašta od Skudeta

Fudbaleri Sasuola pobijedili su danas u gostima ekipu Lacija sa 2:1, u utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Lacio je poveo u 33. minutu golom Luisa Alberta, izjednačio je Đakomo Raspadori u 52, a konačan rezultat postavio je Frančesko Kaputo u 91. minutu.

Lacio je upisao treći uzastopni poraz i šanse za osvajanje titule sveo na minimum. Ekipa iz Rima je druga na tabeli sa 69 bodova, odnosno ima šest manje od prvoplasiranog Juventusa koji kasnije večeras igra protiv Atalante.

Na drugoj strani, Sasuolo je osmi sa 44 boda, pet manje od šestoplasiranog Napolija.

U narednom kolu, Lacio gostuje Udinezeu, a Sasuolo dočekuje Juventus.