[ Objavio: O.Z. ]

07. 07. 2020. 09:54   >>  09:52 0

ČARKE NA POLUVREMENU

Ljoris se sukobio sa Sonom, krivac Murinjo

Totenham je sinoć savladao Everton rezultatom 1:0, a nevjerovatna scena je viđena na poluvremenu susreta u Londonu.

Nakon što je arbitar Graham Skot odsvirao kraj prvog poluvremena kapiten Totenhama Ugo Ljoris krenuo je da se sukobi sa Hjon Min Sonom.

Veliki incident su spriječili Musa Sisoko, Đovani Lo Selso i Hari Vinks koji su stali između njih, piše Klix.ba.

Ljoris je nakon meča priznao da je bio isfrustriran činjenicom da je u posljednjim sekundama prvog poluvremena Son nonšalantno igrao u odbrani i dozvolio Ričarlisonu da uđe u veliku šansu.

Zanimljivo je bilo i viđenje te situacije iz ugla Žozea Murinja.

Portugalac je istakao da je on "zakuvao" sve motivacionim govorom pred utakmicu.

"To je prekrasno. To je sve rezultat mojih razgovora s igračima. Ako ćete nekoga kriviti za to, to sam ja. Veoma sam srećan što se to desilo. To je znak da je igračima stalo i da mnogo zahtijevaju jedni od drugih", poručio je Murinjo.