07. 06. 2020. 19:57 >> 19:53
5

PORAZ JEDINSTVA U ULCINJU

Dečić kroz dramu do pobjede, Bokelj preuzeo 2. mjesto

Fudbaleri Dečića i Bokelja ostvarili su pobjede, dok je Jedinstvo doživjelo poraz u 24. kolu Druge crnogorske lige.

Vodeći Dečić je u Tuzima, nakon velikog preokreta u finišu, pobijedio Mornar 4:2 i upisao 14. trijumf ove sezone.

Dečić je poveo golom Iljira Camaja u 20. minutu.

Izjednačio je Nikola Bulatović u 57, a prednost gostima donio je Savo Gazivoda u 67. minutu.

Na 2:2 poravnao je Ivan Mijušković u 85, a novu prednost domaćinu donio je Camaj u 90. minutu.

Konačan rezultat postavio je Kristijan Vuljaj u trećem minutu sudijske nadoknade.

Bokelj je u Kotoru slavio protiv Ibra 2:1 i ponovo preuzeo drugo mjesto na tabeli od Jedinstva.

Do pobjede došao je golovima Vojina Jeknića u 13. i Petra Sekulovića u 41. minutu.

Jedini i pogodak za ekipu iz Rožaja postigao je Danin Talovića u 16. minutu.

Jedinstvo je u Ulcinju izgubilo od Otrant-Olimpika 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Mehmed Divanović u 76. minutu.

Jezero je u Budvi savladalo Lovćen 2:0, golovima Dražena Ajkovića u 80. i Boža Osmajlića u 86. minutu.

Pobjedu je upisala i Drezga, koja je u Spužu savladala Arsenal 3:1.

Dečić je, poslije 24. kola vodeći na tabeli sa 50 bodova.

Bokelj je drugi sa 41, dok je treće Jedinstvo 39 bodova.

Na četvrtom mjestu je Jezero sa 38 bodova. Ibar je peti sa 32 boda.

U narednom kolu, 10. juna, sastaće se: Mornar - Bokelj, Arsenal - Dečić, Jezero - Drezga, Jedinstvo - Lovćen i Ibar - Otrant-Olimpik.