21. 01. 2020. 22:46   >>  23:14

EVERTON PROKOCKAO POBJEDU

Aguero riješio gostovanje Šefildu, remi Čelsija i Arsenala

Serhio Aguero je donio tri boda Mančester sitiju na gostovanju Šefild junajtedu 1:0, u meču 23. kola Premijer lige .

Argentinac je pogodio u 73. minutu, nakon asistencije De Brujnea, samo pet minuta nakon što je ušao u igru umjesto Gabrijela Žezusa.

Brazilac je, prethodno, u prvom poluvremenu promašio penal...

Fudbaleri Čelsija i Arsenala igrali su neriješeno 1:1.

David Luis je u 26. minutu napravio penal i dobio crveni karton, i Čelsi je tada poveo golom Žoržinja.

Martineli je u 63. minutu izjednačio, a Sesar Aspilikueta je u 84. donio novu prednost domaćinu.

Arsenal je ipak osvojio bod, golom Ektora Beljerina u 87. minutu.

Everton je prokckao pobjedu protiv Njukasla na svom terenu. "Karamele" su vodile do 94. minuta 2:0, ali je onda na scenu stupio Francuz Florijan Ležen.

On je za 102 sekunde postigao dva gola za konačnih 2:2.

Aston Vila je bila bolja od Votforda nakon preokreta (2:1), Bornmut je srušio Brajton (3:1), dok je Sautempton slavio na gostovanju Kristal Palasu (2:0).