19. 01. 2020. 21:17   >>  21:19

PRIMERA

Remi Atletik Bilbaa i Selte

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Selte Vigo odigrali su večeras neriješeno 1:1 u 20. kolu španske Primere.

Gol za Seltu postigao je Rafinja u 56. minutu, dok je izjednačenje iz jedanaesterca donio Raul Garsija u 76. minutu utakmice.

U prvom poluvremenu Bilbao je stvorio nekoliko dobrih šansi, ali nije uspio da ih realizuje, te se rezultat nije mijenjao.

Poslije samo deset minuta igre u nastavku, Rafinja je s ivice šesnaestrca šutirao i pogodio u donji desni ugao i vođstvo Selte.

Poslije igranja rukom Franciska Beltrana sudija je dosudio jedanesterac, a siguran izvođač bio je Garsija, koji je tako poravnao rezultat.

Do kraja utakmice ni jedna ni druga ekipa nijesu imale nove prilike za pogodak.

Bilbao se sada nalazi na osmoj poziciji sa 30 bodova, dok je Selta na 18. mjestu sa 16 bodova.

U sljedećem kolu Selta će dočekati Eibar, dok će Aletletik Bilbao igrati protiv Espanjola na gostujućem terenu.