[ Objavio: O. Z. ]

15. 12. 2019. 18:13   >>  18:11

MAJOKRKA OSVOJILA BOD U VIGU

Espanjol i Betis remizirali u Barseloni

Fudbaleri Espanjola i Betisa igrali su danas neriješeno 2:2, u 17. kolu španske Primere.

Betis je vodio na gostovanju u Barseloni od četvrtog minuta golom Borhe Iglesijasa, ali je domaćin preokrenuo do poluvremena preko Serdjija Dardera u 19. i Bernarda u 41.

Izjednačenje i bod Betisu u 68. minutu je donio Mark Bartra.

Betis je 12. na tabeli španskog prvenstva sa 23 boda, dok Espanjol ima 10 i zauzima posljednje mjesto.

Ranije danas fudbaleri Selte i Majorke igrali su takođe neriješeno 2:2.

Selta je vodila u Vigu od 20. minuta golom Rafinje, a u 33. je iz penala izjednačio Salva Sevilja.

Jago Aspas je u 49. minutu iz penala donio novu prednost Selti.

Majorka je u 78. ostala sa igračem manje, zbog isključenja Antonija Railja, ali je pet minuta kasnije preko Anta Budimira ipak izjednačila i osvojila bod na gostovanju.

Selta je propustila priliku da izadje iz zone ispadanja španskog prvenstva. Zauzima 18. mjesto sa 14 bodova, jednim manje od Majorke.

u prvom meču dana, Hetafe je u Madridu savladao Valjadolid sa 2:0.