02. 12. 2019. 23:22 >> 23:22

SERIJA A

Kaljariju drama protiv Sampdorije

Ekipa Kaljarija savladala je večeras Sampdoriju 4:3, u posljednjoj utakmici 14. kola Serije A.

Fudbaleri Kaljarija i Sampdorije odigrali su sjajnu utakmicu, u kojoj je domaćin slavio u 6. minutu sudijske nadoknade.

Iako je Sampdorija vodila na poluvremenu 1:0, u nastavku je viđeno čak šest golova.

Za Kaljari su pogađali Naingolan u 69. Ž. Pedro u 75. i 76. Za Sampdoriju su strijelci bili Kvaljarela u 38. i 70. i Ramirez u 52. minutu.

Odlučujući pogodak za Kaljari postigao je Alberto Seri na centaršut Luke Pelegrinija.

Kaljari je, osmom pobjedom u sezoni, došao do četvrtog mjesta na tabeli.