[ Beta, rtcg.me ]

09. 11. 2019. 18:45 >> 18:48

Šesta vezana pobjeda Čelsija, novi kiks Totenhema

Fudbaleri Čelsija pobijedili su danas na svom terenu Kristal Palas sa 2:0, u utakmici 12. kola Premijer lige.

Golove za pobjednički tim postigli su Tami Abraham u 52. i Kristijan Pulišić u 79. minutu.

Čelsi je upisao osmu pobjedu od početka šampionata, a šestu uzastopnu i trenutno je drugi na tabeli sa 26 bodova.

Na drugoj strani, Kristal Palas je deveti sa 15 osvojenih bodova.

Totenhem je opet razočarao, jer je bod iz Londona odnio Šefild 1:1.

Son je doveo Sparse u vođstvo, u 58. minutu, a remi je potpisao Baldok , golom 15 minuta prije kraja.

Šefild je nastavio niz dobrih rezultata i peti je na tabeli sa 17 bodova. Totenhem je vezao drugi remi u prvenstvu i zauzima 12. mjesto na tabeli sa 14 bodova.

Fudbaleri Njukasla pobijedili su svom terenu Bornmut sa 2:1.

Bornmut je poveo u 14. minutu golom Herija Vilsona, a izjednačio je Deandre Jedlin u 42. minutu. Pobjedu "crno-bijelima" donio je Kiran Klark golom u 52. minutu.

Njukasl sada ima četiri pobjede i 11. je na tabeli sa 15 bodova, a Bornmut sa bodom više zauzima sedmo mjesto.

Everton je na gostovanju pobijedio Sautempton sa 2:1. Tom Dejvis donio je vođstvo Evertonu u četvrtom minutu, a izjednačio je Deni Ings u 50. Pobjedu liverpulskom klubu obezbijedio je Rišarlison golom u 75. minutu.

Everton je 13. na tabeli sa 14 bodova, dok je Sautempton poslije osmog poraza pretposljednji sa osam.

Barnli je kao domaćin pobijedio Vest Hem sa 3:0.