06. 11. 2019. 22:57 >> 23:20
2

PSŽ IDE DALJE

Dinamo ispustio pobjedu, "poker" Totenhema u Beogradu

Dva velikana iz bivše Jugoslavije ostvarila su remi i poraz u četvrtom kolu Lige šampiona - Dinamo je prokockao pobjedu protiv Šahtjora na Maksimiru 3:3, dok je Crvena zvezda izgubila od Totenhema u Beogradu 4:0. Pari Sen Žermen je opet bio bolji od Briža 1:0 i ovjerio plasman u nokaut fazu.

Dinamo je gubio 1:0, pa preokrenuo na 3:1 (golovi Petkovića, Ivanušeca i Ademija), a onda u nadoknadi vremena sve prosuo. Moraeš, pa Tete iz penala donijeli su bod Ukrajinicima.

Oba tima imaju po pet bodova, a lider je Siti sa 10. "Građani" su remizirali na gostovanju Atalanti 1:1. Gosti su poveli preko Sterlinga u sedmom minutu, a potom u završnici prvog dijela promašili penal (Žezus). Izjednačio je Pašalić, a Siti je u posljednjih deset minuta igrao sa igračem manje zbog isključenja Brava.

Na gol je stao desni bek Voker, a Siti je nekako izdržao...

Totenhem je opet bio bolji od Zvezde, nakon 5:0 u Londonu večeras je bilo 4:0, uz dva gola Sona.

PSŽ je golom Ikardija srušio Briž, dok je Real Madrid deklasirao Galatasaraj 6:0. Blistao je Rodrigo, koji je upisao het-trik, dva gola je postigao Benzema, a upisao se i Ramos.

U Grupi D Atletiko Madrid je pretpio prvi poraz ove sezone u Ligi šampiona, pošto je na gostovanju sa 1:2 izgubio od Bajer Leverkuzena.