22. 10. 2019. 22:55 >> 23:21
1

SVI FAVORITI SLAVILI

Totenhem pokazao klasu, važna pobjeda Reala

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras od Totenhema sa 5:0, u trećem kolu Grupe B Lige šampiona.

Po dva gola u Londonu dali su Hari Kejn i Heung-Min Son, a jedan Erik Lamela.

Zvezdi je to drugi poraz ove sezone, uz jednu pobjedu nad Olimpijakosom.

Seriju pobjeda u toj grupi nastavio je Bajern, koji je u Atini savladao Olimpijakos 3:2 i zabilježio treći trijumf.

Olimpijakos je dobro počeo utakmicu i poveo preko Jusufa El Arabija u 23. minutu, ali su Bavarci uspjeli da preokrenu i dodju do velikog iskoraka ka plasmanu u osminu finala.

Junak preokreta Bajerna bio je Robert Levandovski koji je prvo u 34. minutu donio izjednačenje, da bi u 62. pogodio za preokret.

Bavarci su u 75. minutu preko Korentana Tolisoa došli do dva gola prednosti, a Olimpijakos je u 79. pogotkom Giljermea samo ublažio poraz.

Srpski šampion je sada treći u grupi sa tri boda, jednim manje od Totenhema, šest od Bajerna, a dva više ima od posljednjeplasiranog Olimpijakosa.

Zvezda će sljedeću utakmicu igrati 6. novembra protiv Totenhema u Beogradu.

Juventus je izbjegao šokantan poraz u trećem kolu Lige šampiona, pošto je golovima Paula Dibale u finišu preokrenuo protiv Lokomotive i slavio sa 2:1. U Grupi C, takođe poslije preokreta, Mančester siti sa 5:1 pobijedio je Atalantu, a ubjedljiv trijumf u Grupi A  ostvario je i PSŽ na gostovanju Brižu (5:0).

Real Madrid je u Grupi A sa 1:0, golom Tonija Krosa u 18. minutu došao do pobjede nad Galatasarajem.