6.1 °C

POBJEDE JEDINSTVA I MORNARA 20. 10. 2019. 16:56   >>  18:25 0

POBJEDE JEDINSTVA I MORNARA

Kiks Dečića, Jezero na minus 4

Lider drugoligaškog karavana Dečić odigrao je bez golova protiv Drezge u Tuzima. Kiks Tuzana iskoristilo je Jezero, koje je u Plavu savladalo Ibar 1:0 i prišlo na četiri boda.

Jedini pogodak za Jezero postigao je Ivan Asanović u 65. minutu.

Jedinstvo je takođe minimalnim rezultatom pobijedilo Bokelj, a čovjek odluke u Bijelom Polju bio je Dragan Nikolić, koji je pogodio u 82. minutu.

Mornar je nakon goleade pobijedio Lovćen 3:2. Golove za domačina postigli su Kažić i Bećirović (dva puta), a za goste Čavor i Mudreša.

Arsenal je nakon drame pobijedio Otrant-Olimpik na svom terenu 3:1 i izašao iz opasne zone. Goste je načeo Dejan Pepić u 18 minutu, da bi Jovan Batuta  autogolom u 87. poravnao. Ipak, domaći su sa dva gola u nadoknadi vremena stigli do pobjede.

Dečić nakon 13. kola ima 29 bodova, Jezero 25, a Jedinstvo 23 boda.

Mornar je četvrti sa 20, dok po 17 imaju Bokelj i Ibar. Slijede Arsenal sa 14, Drezga sa 13, dok su u opasnoj zoni Otrna-Olimpik sa 12 i Lovćen sa 9.