6.1 °C

SPEKTAKL U RIMU 19. 10. 2019. 20:15   >>  20:19 0

SPEKTAKL U RIMU

Lacio od 0:3 do 3:3 protiv Atalante, Milik presudio Veroni

Fudbaleri Lacija i Atalante odigrali su danas neriješeno 3:3, u utakmici osmog kola italijanske Serije A.

Atalanta je poslije prvog poluvremena imala veliku prednost od 3:0 do koje je stigla golovima Luisa Murijela u 23. i 28. minutu i Alehandra Gomesa u 37. minutu.

Lacio je, međutim, u nastavku uspio da dođe do boda. Prvo je Ćiro Imobile u 69. minutu bio precizan sa bijele tačke, minut kasnije je mrežu Atalante zatresao je i Hoakin Korea, a bod domaćem timu donio je Imobile iz novog jedanaesterca.

Adam Marušić je zamijenjen na poluvremenu.

Atalanta je treća na tabeli sa 17 bodova, dok je Lacio šesti sa pet bodova manje.

Napoli je rutinski savladao Veronu 2:0.

Oba gola postigao je Arkadijuš Milik , pa su Napolitanci upisali peti trijumf u šampionatu u kojem imaju i remi i dva poraza.