Beta [ Objavio: O.Z. ]

PRIMERA 22. 09. 2019. 18:20   >>  18:23 0

PRIMERA

Leganes prvi bod osvojio protiv Valensije

Fudbaleri Valensije i Leganesa odigrali su danas neriješeno 1:1, u utakmici petog kola španskog prvenstva.

Valensija je povela u 21. minutu golom Danijela Pareha u 21. minutu iz penala, a izjednačio je Oskar u 35. minutu.

Leganes je osvojio prvi bod u ovogodišnjem šampionatu i posljednji je na tabeli.

Valensija ima pet bodova i 13. je na tabeli.

Fudbaleri Real Sosijedada pobijedili su kao gosti Espanjol sa 3:1 i popeli se na treće mjesto na tabeli.

Sosijedad je poveo golovima Žozea Vilijana u 18. i 34. minutu, a domaći su smanjili pošto je Hoseba Saldua postigao autogol u 71. minutu. Konačan rezultat postavio je Aleksandar Isak u 75. minutu.

Sosijedad je poslije druge uzastopne pobjede, ukupno treće u prvenstvu, treći na tabeli sa 10 bodova, koliko ima i prvoplasirana Granada i Sevilja na drugom mjestu, kao i četvrtoplasirani Atletiko Madrid.

Espanjol je pretrpio treći poraz i sa četiri boda zauzima 18. mjesto.

Ranije danas Hetafe je pobijedio Majorku sa 4:2, a večeras igraju Atletik Bilbao-Alaves i Sevilja-Real Madrid.