PRIMERA 15. 09. 2019. 19:29   >>  19:38 0

PRIMERA

Granada slavila u Vigu, Sevilja preuzela prvo mjesto

Fudbaleri Granade pobijedili su danas Seltu sa 2:0, u četvrtom kolu Primere.

Selta je već u prvom poluvremenu ostala bez dvojice fudbalera koji su isključeni zbog crvenih kartona.

Prvo je Horhe Sanes isključen u 11. minutu, a potom u 29. Fransisko Belgran.

Granada je to iskoristila i prvo golom Ermana Sančesa u nadoknadi poluvremena, a potom i Janhela Erere u 54. minutu pobijedila u Vigu.

Selta ima četiri boda i zauzima 15. mjesto, dok je Granada šesta u španskom prvenstvu sa tri više.

Fudbaleri Sevilje pobijedili su danas na gostujućem terenu Alaves sa 1:0 i preuzeli prvo mjesto na tabeli.

Jedini gol postigao je Žoan Žordan u 37. minutu.

Sevilja ima tri pobjede i remi i prva je na tabeli sa 10 bodova. Drugi je Atletiko Madrid sa devet bodova, po osam imaju Real Madrid i Atletik Bilbao, dok peto mjesto zauzima aktuelni šampion Barselona sa sedam bodova.

Alaves je tri posljednje utakmice bez pobjede i zauzima 11. mjesto sa pet bodova.