(B92)

01. 09. 2019. 23:17   >>  23:15

NOVI REMI REALA

Atletiko preokrenuo protiv Eibara

Fudbaleri Atletiko Madrida pobijedili su Eibar 3:2, u 3. kolu španskog prvenstva.

Atletiko je zadržao maksimalan učinak poslije tri kola i ostao prvi na tabeli.

Već u 17. minutu bilo je 2:0 za goste, a strijelci su bili Čarls i Arbilja.

Žoao Feliks je smanjio prednost gostiju u 27. minutu.

Tim Dijega Simeona je do izjednačenja došao u 52. minutu preko Vitola, a do pobjede u 90. minutu golom Tomasa.

Real Madrid i Viljareal su igrali neriješeno 2:2. Za Viljareal su pogađali Gerard i Gomez u 12. i 74. minutu, dok je "kraljevski" klub spašavao Garet Bejl u nadoknadi prvog poluvremena i 86. minutu.

Fudbaleri Valensije pobedili su Majorku sa 2:0. Oba gola su data iz penala, a strijelac je bio Danijel Pareho, u 43. i 57. minutu.

Granada je iznenadila Espanjol u gostima i slavila ubjedljivo 3:0.

Gosti su poveli preko Puertasa u 13. minutu, a za konačan rezultat postavili su Fernandes i Aziz u drugom poluvremenu.