- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
11. 07. 2019. 22:24 >> 23:13 5
KVALIFIKACIJE ZA LE
Budućnost slavila u Estoniji, ubjedljiv poraz Zete
Fudbaleri Budućnosti pobijedili su danas u Rakvereu estonsku Trans Narvu 2:0, u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
Budućnost je do pobjede došao golovima Igora Ivanovića u 12. i Miloša Majića u 88. minutu.
Revanš utakmica na programu je narednog četvrtka u Podgorici.
Budućnost će, ukoliko eliminiše estonsku Trans Narvu, u drugom kolu kvalifikacija igrati sa ukrajinskom Zorijom iz Luganska.
Zeta je kao domaćin izgubila od mađarskog Fehervara sa 1:5.
Fehervar su do pobjede pod Goricom vodili Loik Nego u 3, 13. i 24, Roland Juhač u 87. i Sabolc Hušzi u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.
Jedini pogodak za Zetu postigao je Balša Goranović u 18. minutu.
Revanš utakmica na programu je u četvrtak.
Bolji iz duela Zete i Fehervara u drugom kolu igraće sa boljim između Breidablika (Island) i Vaduza (Lihtenštajn).
OFK Titograd je u utorak poražen u Sofiji od ekipe CSKA 4:0.
Od ekipa iz regiona važne pobjede su upisali Domžale, Zrinjski, Radnik i Čukarički iz iz Srbije.
Široki Brijeg kao domaćin izgubio od K. Almatija rezultatom 1:2.
Makedonski Škupi je u gostima igrao neriješeno 3:3 protiv jermenskog Pjunika Jerevana. Albanska Teuta je kao gost u Litvaniji izgubila od Ventspilsa rezultatom 3:0, dok je Alaškert savladao Makedoniju GP sa 3:1.
Albanski predstavnik Laci je remizirao 1:1 sa Hapoel Ber Ševom, Radnički Niš je kao gost izgubio od estonske Flore sa 2:0, dok je slovenački Domžale upisao pobjedu u gostima protiv Balzana s Malte rezultatom 4:3.
Zrinjski je u gostima u Makedoniji slavio protiv Akademije Pandev s 3:0, a albanski Kukeši je istim rezultatom poražen u Mađarskoj od Debrecena. Slovenska Mura je u gostima poražena od Makabi Haife rezultatom 2:0. Radnik iz Bijeljine je kod kuće savladao Trnavu sa 2:0.
Olimpija Ljubljana je kod kuće izgubila s 2:3 od letonskog RFS-a, a Čukarički iz Srbije je slavio protiv jermenskog Banants Jerevana rezultatom 3:0.
Коментари5
Остави коментар