19. 01. 2019. 18:31   >>  18:19

Preokret Liverpula, šesta vezana pobjeda Junajteda

Liverpul je nakon preokreta pobjedio Kristal Palas na "Enfildu" 4:3 i napravio još jedan veliki korak ka tituli.

Gosti su poveli u 34. minutu preko Taunsenda, da bi u nastavku viđena goleada.

Salah i Firmino su preokrenuli , ali je sredinom drugog dijela Tomkins vratio stvari u egal.

Salah je potom kaznio kardinalu grešku golmana Palasa Speronija i vratio vođstvo lideru. U finišu su viđena još dva gola i isključenje.

Milner je dobio crveni karton, ali je Liverpul i pored toga stigao do pogotka. Pobjedu je ovjerio Mane u 93, a Mejer je dva minuta kasnije postavio konačnih 4:3.

Mančester junajted je upisao sedmu pobjedu zaredom, šestu u Premijer ligi, pošto je na "Old Trafordu" pobijedio Brajton 2:1.

Pogba iz penala i Rašdford donijeli su "đavolima" dva gola prednosti.

Gros je u finišu smanjio, ali je Junajted do kraja lako odbranio trijumf.

Sedam golova je viđeno i u Vulverhemptonu, gdje je domaćin golom Žoze u trećem minutu nadoknade pobijedio Lester 4:3.

U ostalim mečevima, Bornmut je pobijedio Vest Hem sa 2:0, Njukasl je sa 3:0 bio bolji od Kardifa, Sautempton je sa 2:1 slavio protiv Evertona, a Votford i Barnli igrali su neriješeno bez golova.