09. 12. 2018. 18:39 >> 18:12

BEJL DONIO POBJEDU

Real jedva izašao na kraj sa Ueskom

Fudbaleri Real Madrida pobijedili su večeras u gostima Uesku sa 1:0 u 15. kolu španske Primere.

Jedini gol na utakmici postigao je Geret Bejl u osmom minutu.

Madriđani su ovom pobjedom došli do četvrtog mjesta sa 26 bodova, dok je Ueska posljednja, 20. sa sedam.

Fudbaleri Eibara i Levantea odigrali su danas neriješeno 4:4.

Levante je trenutno šesti na tabeli sa 22 boda, dok je Eibar na 13. poziciji sa tri boda manje.

Fudbaleri Levantea su poslije prvog poluvremena imali prednost od 2:1, domaća ekipa je preokretom u drugom poluvremenu došla do dva gola prednosti, da bi gosti u posljednjih 15 minuta utakmice stigli do 4:4.

Pogotke za Eibar su postigli Serđi Enrih u osmom, Gonsalo Eskalante u 57. i Šarles u 61. minutu sa penala i u 65. Strijelci za Levante bili su Hose Morales u devetom minutu, Rober u 25, Tono u 75. i Borha Majoral u 91. minutu.

Nikola Vukčević nije bio u sastavu Levantea.