08. 11. 2018. 21:07   >>  22:56

PREOKRET SPARTAKA

Ajntraht, Lacio i Čelsi idu dalje

Fudbaleri Ajntrahta, Lacija i Čelsija osigurali su plasman u nokaut fazu Lige Evrope.

Njemački tim je pobijedio Apolon u gostima 3:2 i zadržao maksimalan učinak nakon četiri kola. Pobjedu Frankfurtu donijeli su Jović, Gaćinović i Haler.

U istoj grupi Lacio je opet bio bolji od Olimpika 2:1.

Marko Parolo i Hoakin Korea su pogađali za Rimljane, a Florijan Tovan je ublažio poraz gostiju.

Adam Marušić je svih 90 minuta bio na terenu.

Pogotkom Olivijea Žirua, Čelsi je savladao BATE Borisov u gostima 1:0 i ostvario četvrtu pobjedu. Mirko Ivanić je odgledao sa klupe.

Spartak Moskva i Glazgov Rendžers su odigrali meč za pamćenje.

Škoti su čak tri puta vodili 1:0, 2:1 i 3:2, ali je domaćin za 15 minuta drugog poluvremena preokrenuo.

Astana je savladala Jablonec 2:1, a crnogorski reprezentativac Vladimir Jovović igrao je do 90. minuta.

Fenerbahče je pobijedio Anderleht 2:0.

Golove za turski tim postigli su Frej i Valbuena.