Beta [ Objavio: O.Z. ]

LIGA NACIJA 14. 10. 2018. 20:24   >>  20:07 0

LIGA NACIJA

Pobjeda Rusije, remi Kosova

Fudbalska reprezentacija Rusije pobijedila je večeras u Sočiju Tursku sa 2:0, u utakmici trećeg kola Lige nacija.

Rusija je povela golom Romana Nojštedera u 20. minutu, a pobjedu je obezbijedio Denis Čerišev u 78. minutu.

Na tabeli Grupe 2 u Ligi B, poslije tri kola Rusija je prva sa sedam bodova, dok Turska ima tri. Švedska ima bod, ali iz dvije utakmice.

U Ligi nacija D, Farska Ostrva i Kosovo odigrali su neriješeno 1:1.

Ekipa Kosova povela je u devetom minutu golom Milota Rašice, a izjednačio je Rene Joensen u 50. minutu.

U drugoj utakmici, Azerbejdžan i Malta odigrali su neriješeno 1:1.

U Grupi 2 u Ligi D, poslije četiri kola Kosovo zauzima prvo mjesto na tabeli sa osam bodova, a Azerbejdžan ima šest. Farska Ostrva zauzimaju treće mjesto sa četiri boda, a posljednja je Malta sa dva.