Beta [ Objavio: O.Z. ]

SAVLADALI FROSINONE 23. 09. 2018. 22:55   >>  22:39 0

SAVLADALI FROSINONE

Juve siguran, Ronaldo ponovo strijelac

Fudbaleri Juventusa pobijedili su večeras na gostujućem terenu Frosinone sa 2:0, u utakmici petog kola italijanskog prvenstva i zadržali maksimalni učinak.

Crno-bijeli su postigli golove u završnici utakmice.

Prvo je gol postigao Kristijano Ronaldo u 81. minutu, a u četvrtom minutu nadoknade vremena konačan rezultat postavio je Federiko Bernardeski.

Šampion Italije je jedini neporažen u prvenstvu i prvi je na tabeli sa 15 bodova.

Frosinone je pretrpio četvrti poraz i pretposljednji je na tabeli sa jednim bodom.