12.9 °C

PORAZ ZRINJSKOG 11. 07. 2018. 21:00   >>  20:55 0

PORAZ ZRINJSKOG

Zvezda igrala bez golova sa Spartaksom, debakl APOEL-a

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su danas neriješeno bez golova sa Spartaks Jurmalom u gostima, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Zvezda je imala inicijativu u Rigi, ali ne i velike prilike. Najbolje šanse imao je El Fardu Ben.

Spartaks je pred kraj mogao do pobjede. Prvo je Milan Borjan u 86. minutu odbranio šut Dijegu Agireu, koji je ostao sam pred Zvezdinim golom poslije greške Srđana Babića.

Potom je Denis Davidov minut kasnije iz slobodnog udarca sa 20 metara šutirao preko gola.

Fudbaleri litvanske Suduve pobijedili su danas na svom terenu kiparski APOEL sa 3:1.

Sva tri gola za Suduvu postigao je Rižinjo Sisilja, u devetom, 13. i 19. minutu. Gol nade za APOEL postigao je Kažu u 94. minutu.

Fudbaleri Astane su ranije danas slavili protiv Sutjeske sa 1:0, a istim rezultatom je Trnava pobijedila Zrinjski.