-2.3 °C

DRAMA NA "OLIMPIKU" 20. 05. 2018. 23:12   >>  23:12 0

DRAMA NA "OLIMPIKU"

Inter preokretom do LŠ

Inter je nakon preokreta savladao Lacio na "Olimpiku" 3:2 i poslije šest godina se vratio u Ligu šampiona.

Inter je prestigao Lacio na četvrtom mjestu na tabeli Serije A.

Lacio je, dva puta vodio, ali je Inter za tri minuta (u periodu od 78. do 81.minuta) preokrenuo i stigao do velike pobjede.

Rimljani su poveli u 9. minutu, kada je nakon šuta Marušića lopta zakačila Perišića i prevarila Handanovića.

Danilo D'Ambrosio je poravnao, da bi Felipe Anderson do poluvremena vratio vođstvo domaćinu.

Laciju je odgovarao i bod, ali nije izdržao, igra domaćina se raspala u finišu meča. Prvo je Ikardi izborio, pa realizovao penal za 2:2, a minut nakon toga Lulić je dobio drugi žuti karton.

Trijumf vrijedan plasmana u Ligu šampiona donio je Vesino udarcem glavom nakon kornera, devet minuta prije kraja.