28. 02. 2018. 23:27   >>  23:26

MINIMALAC SEVILJE

"Poker" Grizmana, Bilbao zaustavio Valensiju

Napadač Atletiko Madrida Antoan Grizman postigao je sva četiri pogotka u pobjedi nad Leganesom 4:0, u meču 26. kola Primere.

Francuz je prvo pogodio nakon asistencije Kokea, potom iz slobodnog udarca, a onda je u drugom poluvremenu još dva puta tresao mrežu, a asistneti su bili Felipe Luis i Dijego Kosta.

Grizman je prije četiri dana protiv Sevilje postigao het-trik.

Atletiko je prišao Barseloni na minus četiri, uz meč više.

Katalonci će sjutra gostovati Las Palmasu.

Fudbaleri Atletika iz Bilbaoa i Valensije odigrali su neriješeno 1:1, dok je Sevilja slavila na gostovanju Malagi 1:0.

Valensija je povela preko Kondogbije u 23. minutu, da bi remi potpisao De Markogs golom na startu nastavka.

Prethodno je u finišu prvog dijela Neto odbranio penal Adurizu. "Slijepi miševi" su prekinuli niz od tri pobjede, nalaze se na četvrtom mjestu sa bodom manje od Real Madrida.

Pobjedu Sevilji u derbiju Andaluzije donio je Korea golom u 15. minutu.