Objavio: P.R. [ Beta ]

06. 01. 2018. 22:22 >> 21:48

POBJEDE ATLETIKA I VALENSIJE

Eibar preokretom do trijumfa

Fudbaleri Eibara pobijedili su danas Las Palmas u gostima sa 2:1, u 18. kolu Primere.

Las Palmas je vodio od 32. minuta golom Žonatana Vijere iz penala, a preokret i pobjedu Eibaru donijeli su u 72. Fabijan Orljeana i u 77. Serhio Enrih.

Eibar je sedmi u španskom prvenstvu sa 24 boda, dok Las Palmas ima 11 i posljednji je na tabeli.

Fudbaler Valensije pobijedili su Đironu na svom stadionu sa 2:1, u 18. kolu Primere.

Đirona je vodila od osmog minuta golom Kristijana Portua, a potom su Žonas Ramaljo autogolom u 27. i Danijel Pareho iz penala u 48. donijeli pobjedu Valensiji.

Valensija je treća na tabeli španskog prvenstva sa 37 bodova, dok Đirona ima 23 i na 10. je mjestu.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobijedili su na svom terenu Hetafe sa 2:0 u prvoj utakmici 18. kola španske Primere.

"Jorgandžije" su na svom terenu nadigrali Hetafe, a do prednosti su stigli u 18. minutu golom Anhela Koree.

Ekipa Dijega Simeona imala je blagu inicijativu, a konačan rezultat postavio je Dijego Kosta u 68, kom je današnji meč bio povratak u Primeru.

On je proslavljajući gol otrčao u publiku i samo nekoliko sekundi kasnije dobio je drugi žuti karton, odnosno crveni.

Atletiko je drugi na tabeli španske Primere sa 39 bodova, šest manje od Barselone koja ima utakmicu manje, dok je Hetafe osmi sa 23.