04. 01. 2018. 23:03 >> 22:29

KUP KRALJA

Remi Selte i Barselone, Real ubjedljiv

Fudbaleri Selte i Barselone igrali su neriješeno 1:1, u prvoj utakmici osmine finala Kupa Kralja.

Katalonci su poveli golom Hosea Arnaiza u 13. minutu, da bi remi potpisao Pione Sisto pogotkom u 31. minutu.

Revanš na Nou Kampu igra se 11. januara.

Real je bio ubjedljiv na gostovanju Numansiji 3:0.

"Kraljevski klub” je poveo preko Bejla iz penala u 35. minutu. Domaćin je u 60. minutu ostao sa igračem manje, što je Real kaznio u finišu.

Isko je u 89. minutu iz novog jedanaesterca duplirao prednost, a konačan rezultat je postavio Borha Majoral u 91.

Leganes je na svom terenu srušio Viljareal 1:0.

Čovjek odluke bio je Nordin Amrabat koji je pogodio u 49. minutu.