Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

objavio: S.V. [ Beta ]

KUP KONFEDERACIJA 18. 06. 2017. 22:10   >>  21:42 0

Vidal i Vargas za pobjedu Čilea

Fudbaleri Čilea pobijedili su danas Kamerun sa 2:0, u prvoj utakmici prvog kola Grupe B Kupa konfederacija.

Strijelci na stadionu Otkritije arena u Moskvi bili su Arturo Vidal u 81. i Eduardo Vargas u 92. minutu.

Poput prehodnog duela između Portugala i Meksika, i na toj utakmici je poslije pregleda snimka poništen gol. Pogodak Vargasa poništen je u nadoknadi poluvremena zbog ofsajda.

Druga utakmica Grupe B između Nemačke i Australije igraće se sjutra od 18.00 u Sočiju.